Dobre rady na odpady kwiecień 2012
Tradycyjnie, w trakcie wywiadówek, w budynku naszego gimnazjum, zespół uczniów realizujących projekt ACT ECO zaprasza rodziców na swoje wystawy. Tym razem wystawa nosiła tytuł „Dobre rady na odpady” i była poświęcona promocji selektywnej zbiórki odpadów. Rodziców zaproszono 17 kwietnia 2012 roku od godz. 14 do 19.Wystawa następnie była zaprezentowana w Szkole Podstawowej nr 2, ze szkoła tą ACT ECO współpracuje już od 5 lat zachęcając do pozytywnych działań na rzecz ochrony środowiska.

Do utworzenia wystawy wykorzystano materiały ze strony ekonet.republika.pl/zbiorkaodp. oraz zawarte w opracowaniu "Promocja selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych w wybranych dzielnicach Warszawy", w ramach projektu realizowanago przez Stowarzyszenie 'Niepełnosprawni dla Środowiska EKON z udziałem partnerow Fundacji Nasza Ziemia i Stowarzyszenie Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła", projekt dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego - przygotowała A. Zadrożna.

Welcome to OUR

PROJECT ACT ECO

We are a group of
Active Effective
Conscious Concerned
Thoughtful Organized

Students who want to do things for others
To take care for the planet
To think responsibly about the fate of next generations.

Get involved
Make a difference
Take action
Join us!

Ciekawostka
  • Jedno drzewo średniej wielkości pochłania rocznie ok. 6 kg CO2. W ciągu 40 lat pochłania zatem 240 kg dwutlenku węgla.

Linki

Certyfikat uczestnictwa w WED2010


Kampania o zmianach klimatu Komisja Europejska


WED 2011


WED 2012

Wygenerowano w sekund: 0.00
3,085,000 unikalnych wizyt